ORGANIZACE – PRÁZDNINY

Přejeme všem žákům, žákyním, dětem, rodičů i zákonným zástupců a přátelům školy příjemné a pohodové prázdniny strávené ve zdraví a odpočinku.

Nástup pedagogických pracovníků do prac. procesu je v pondělí 26.8.2024 v 7:52.

Nástup dětí se řídí pravidly MŠMT – řádná výuka se započíná v pondělí 2. 9.2024 v 7:40. Organizaci celého školního roku je možno dosíci zde.

Mgr. Marek Mikl, ZŘŠ Zubří
UŘEDNÍ HODINY BĚHEM PRÁZDNIN

ORGANIZAČNÍ UPOZORNĚNÍ:

Během prázdnin (od 1.7. do 31.8.2024) je škola pro veřejnost otevřena vždy v pondělí od 8:00 -12:00. V této době je možno vyřídit potvrzení a další dokumenty, vyzvednout vysvědčení případně dořešit jiné požadavky vůči škole. V případě nutnosti kontaktu se členem vedení školy v tento den si prosím ověřte telefonicky (571 658 920) jeho přítomnost, neboť může být pověřen úkolem, který bude plnit v danou dobu mimo budovu. Pro tyto naléhavé případy doporučujeme domluvu skrze telefon:

ředitel školy Mgr. Tomáš Randýsek – 775 101 085

zástupce ředitele školy/statutární zástupce – Mgr. Marek Mikl – 775 101 086

zástupkyně pro 1.st – Mgr. Svatava Martinátová 775 101 087
AEROBIK ve šk.družině

Dne 25. června se na školním hřišti 1. stupně sešly děvčátka z aerobiku, aby svým pozvaným hostům předvedla dvě sestavy: Clap your hands a Dance the night. Ukončila tímto letošní taneční sezonu a poděkovala trenérce Majdě J.

Fotky ZDE.
Čas (si) hrát…a druhým tím radost udělat

Po dalším roce bezbřehé podpory, zasloužily si rodiny našich dětí chvilku oddechu, relaxace a opečování. Učením a horkem znavení studenti sebrali zbytky sil:) a připravili si pro ně tance, pohádky, hromádku básní, písničky, orchestrálky a pár vtipů. Chvílemi to byl nervák, ale umělci vědí, že potlesk a úsměvy za to stojí.

Máme tady zatím záběry z představení 2.A, 2.B a 5.B.
Tak pravil velký Manitou

Poslední pondělí školního roku (a zároveň svatojánské) je natolik speciální, že musí být věnováno přírodě, hravosti a spolupráci. Vydaly se tedy indiánskou stezkou nesourodé skupiny 7 statečných a podělily se o práci na rozmanitých stanovištích. Někdo zapojil sílu, jiný hlavu, další rychlost a mnozí také hromadu laskavosti a trpělivosti. Poté, co trefili cíl, rozluštili hádanky a použili jazykové fígle, poznali ptáky a rostliny, mohli proběhnout, projít, pronést se či proplazit cílem, aby na jejich totemu přibyl další zářez; a to časový. Následovala opičí dráha, skládačky, malování a poezie. Za zvuku djembe a šamanských bubnů se všichni provlnili téměř k pravému poledni. A než byl naporcován bizon, dozvěděli jsme se, kdo byl nejrychlejší, nejhbitější, nejpřesnější, nejpoetičtější… a nejšťastnější.

Je zdravé být pospolu.

HOWG!

Na stezku můžete vstoupit tudy.

Vinnetou je bojovník,

který se ohně nebojí,

rád loví s puškou svojí,

kmenu svému rozumí.

Umí také pomáhat,

na rybolov chodí rád,

bizona si večer dají,

někdy ho i posnídají.

Je to přece Indián,

bydlí v teepee jako pán. (Nugetky)