Poslední letošní lyžaři?

image_print

5.A a 5.B začaly řezat oblouky na Kyčerce skoro v bahně a nikdo nezareptal. Učenliví sjezdaři pomalu mávali zimě, ale ona si je oblíbila a ještě se vrátila! Nejdůležitějším módním doplňkem byl úsměv, a možná proto se nebe radostí rozsněžilo. Většina dobře rozlyžovaných sněžných virtuozů se chystá o víkendu pokračovat; to je lepší závěr kurzu než slalomové závody. 

Gemby (od Hrstků a Šustáčků) – 1. Honza Holčák, 2. Viky Krupová, 3. Kuba Koleček

Úžasné vážky (od Ondřejů) – 1. Anežka Divínová, 2. Domča Vojkůvková, 3. Monika Mitášová

Játroví knedlíčci (od Zemanů) – 1. Štěpán Švec, 2. Viktor Starové, 3. Lukáš Snoza

Růžoví medvídci (od Pšeniců) – 1. Adélka Kolečková, 2. Terka Andrýsková, 3. Vanesa Vojkůvková

Gratulujeme a přejeme radost na svazích jakýchkoli sklonů!!

A pár záběrů uvidíte tady.