2021_2022

Projektový den

Dne 24. 2. 2022 proběhl na druhém stupni Základní školy Zubří projektový den, který společně připravily třídy 9. B a 9. C pod vedením učitelů. Den se nesl v duchu vzájemné spolupráce a týmové práce, tolerance a pomoci druhému pod názvem: „Pošli to dál“. Žáci 6. – 8. ročníků byli rozděleni do 10 smíšených skupin. Pro tyto skupiny byly připraveny drobné aktivity, aby se žáci mezi sebou lépe poznali. Jednou z aktivit bylo postavit věž ze špejlí. Nejvyšší věž měřila 168 cm. Dále byl připraven vědomostní kvíz, sportovní aktivity a výtvarná aktivita. Doufáme, že brzy proběhne další akce, která vykouzlí nejeden úsměv na tváři.

ZŠ Zubří