PROHLÁŠENÍ O PŘÍSTUPNOSTI

Prohlášení o přístupnosti

Forma zveřejňovaných informací je v souladu s vyhláškou č. 64/2008 Sb., o formě uveřejňování informací souvisejících s výkonem veřejné správy prostřednictvím webových stránek pro osoby se zdravotním postižením (vyhláška o přístupnosti), a splňuje všechna pravidla uvedená v příloze této vyhlášky a je též v souladu s metodikou Blind friendly web a metodikou WCAG 2.0

Výjimky z přístupnosti

  • externí aplikace, skripty a odkazy na doméně

Klávesové zkratky

Alt + S – Přeskočit na obsah článku
Alt + 1úvodní stránka
Alt + 2mapa stránek
Alt + 3 – vyhledávácí pole
Alt + 4prohlášení o přístupnosti
Alt + 5kontakty

Informace prezentované v jiných formátech

Na tomto webu jsou některé informace dostupné v jiné než textové či hypertextové podobě. Mohou vyskytnout v těchto formátech:

  • PDF – pro tento formát je volně ke stažení prohlížeč Adobe Acrobat Reader.
  • DOC, XLS, PPT, DOCX, XLSX, PPTX – společnost Microsoft poskytuje ke svým produktům řady Office volně ke stažení prohlížeče (DOC, XLS, PPT), (DOCX, XLSX, PPTX).
  • ZIP – některé dokumenty mohou být z důvodu velikosti komprimovány. Na internetu je velké množství programů, které dokážou tento formát dekomprimovat.

V případě, že Váš operační systém nepodporuje instalaci těchto prohlížečů, kontaktujte emailem nebo telefonicky správce systému : mixl@zszubri.onmicrosoft.com tel. : +420 571 658 920 a domluvte s ním zaslání souboru v jiném formátu, případně od něho zdarma vyžádejte další informace.