2021_2022

POHÁR ROZHLASU – okresní kolo

ZŠ ZUBŘÍ opět na atletických závodech po téměř 3 letech

Ve čtvrtek 5. května 2022 se po téměř 3 letech opět konala školní atletická soutěž, na kterou jsme se opravdu už všichni těšili. Okrsková kola se nekonala, rovnou se zorganizovalo okresní kolo. Na atletický stadion ve Valašském Meziříčí se sjelo 38 družstev 4 kategorií – mladší žáci a žákyně, starší žáci a žákyně. Žáci naší školy se opravdu vytáhli, ve všech čtyřech kategoriích získali medailová umístění, ve dvou kategoriích dokázali zvítězit a přímo postoupit do krajského kola.

Družstvo starších žáků: 1. místo (5 203 bodů) z 9 družstev – přímý postup do krajského kola.

Hasalík Vojtěch, Dimitriadis Filippos, Dořičák Adam, Románek Jan, Troják Ondřej, Rada Daniel (9. A), Černý Matouš (9. B), Bayer René, Pšenica Tomáš (8. A), Volný Martin (8. C).

Družstvo mladších žáků: 3. místo (3 150 bodů) z 9 družstev.

Vičan Filip, Kalous Samuel, Koleček Matěj, Koleček Jakub, Holčák Jan, Bílek Tomáš (7. A), Frňka Tomáš, Štěpán Michal, Zeman Dominik, Dobeš Jakub (6. A).

Družstvo starších žákyň: 2. místo (4 801 bodů) z 9 družstev – možný postup na počet bodů (podle ostatních okresních kol).

Benová Natálie, Radová Michaela, Švecová Natálie, Minarčíková Nela, Cibulcová Štěpánka (8. A), Valchařová Amálie (8. B), Macečková Lucie, Nečyporuková Alexandra, Červená Pavlína (9. A)

Družstvo mladších žákyň: 1. místo (4 550 bodů) z 11 družstev – přímý postup do krajského kola.

Cibulcová Amálie (6. A), Románková Vendula, Vagáčová Tamara, Piškořová Tereza, Andrýsková Tereza, Krupová Viktorie, Kolečková Adéla (7. A), Vojkůvková Dominika, Mičolová Beáta, Divínová Anežka (7. B).

Výsledky z krajského kola atletické soutěže Pohár rozhlasu, které se uskutečnilo 20. května na atletickém stadionu v Uherském Hradišti, budou zveřejněny v příštím čísle ZN.

Všem atletům naší školy děkujeme za skvělou reprezentaci a přejeme hodně sportovního štěstí v dalších soutěžích. Fotografie ZDE.

Mgr. Gabriela Cábová