2023_2024

Schůzky výchovné poradkyně s rodiči vycházejících žáků a setkání se zástupci SŠ

V úterý 25. října 2022 se v jídelně naší školy uskutečnila schůzka výchovné poradkyně s rodiči vycházejících žáků. Byly jim zde předány informace k přijímacímu řízení – přijímacím zkouškám, dnům otevřených dveří a další potřebné informace k přijetí žáka k dalšímu vzdělávání na střední školu.

V rámci této akce přijalo také pozvání 10 zástupců středních škol z blízkého okolí, aby rodičům předali další informace a letáčky ohledně studia na jednotlivých SŠ. Akce se účastnily tyto SŠ: Integrovaná střední škola Valašské Meziříčí – COP, Obchodní akademie Valašské Meziříčí, Střední průmyslová škola sklářská Valašské Meziříčí, Střední škola informatiky, elektrotechniky a řemesel Rožnov, Gymnázium Rožnov, Střední odborná škola Josefa Sousedíka Vsetín, Střední škola Kostka Vsetín, Střední průmyslová škola strojnická Vsetín, Hotelová škola Frenštát a Střední pedagogická škola a zdravotnická Odry.

Prezentace z akce ZDE.

Gabriela  Cábová