2023_2024

Charitativní akce našich žáků vynesla 11.200 korun!

Ve čtvrtek 15. 12. se přelila chodbami budovy 2. stupně vlna solidarity se zuberskou rodinou Smočkových, která přišla v předvánočním čase o své bydlení. Kluci a holky z 9.B připravili pro své mladší spolužáky a pedagogy  prodejní svačinku v podobě 150 sladkých muffinů a 150 slaných šneků, které jim nabízeli o přestávce za symbolickou cenu 20 a 15 korun. Během dvaceti minut bylo vyprodáno a mísa plná drobných mincí i papírových bankovek dávala tušit, že získaná suma peněz nebude zanedbatelná. Celkový zisk byl příjemným překvapením pro všechny zúčastněné a byl poukázán na transparentní účet města Zubří.

Děkujeme všem, kteří přispěli na dobrou věc a především žákům 9.B, kteří celou akci zvládli sami bez jediného zádrhelu. Díky!