2023_2024

A tuhle knížku už jsi četl?

Přehlídky oblíbených knih v Brillovce se zúčastnily i dvě kreativní a rozečtené partičky z naší školy. Bojovaly za knihy Myši patří do nebe a Messi. Vsadily na dramatizaci, písničku, vtip, videoprojekci a trefný střih. Jediným úkolem bylo strhnout diváky. Letošní slavnost proběhla už podruhé a tentokrát se do Rožnova museli čtenáři a reklamní agenti v jednom probojovat komorním, ale poutavým školním kolem. Naši vyslanci už mohou přemýšlet nad tématy příštího klání, neboť cestou zpět vběhli nedočkavě do knihkupectví radostně šustíce získanými poukázkami.

Děkujeme za reprezentační výjezd 4.A a 9.A. Hanko Šírová a Katko Gazdová, bez vás by to nešlo. Naši galerii tentokrát obohatil i redaktor Pavel Románek.

Inspiraci můžete najít tady.