2023_2024

ATLETICKÝ TROJBOJ

image_print

30. května se na hřišti u nové školy konalo ŠKOLNÍ KOLO v atletickém 3boji. Celkem 90 nejlepších  atletických závodníků ze všech tříd 1. stupně naší školy soutěžilo v běhu, hodu a skoku dalekém. Výkony byly skvělé. V každém ročníku byli vyhodnoceni 3 nejlepší kluci a 3 nejlepší děvčata. Organizačně pomáhali všichni žáci sportovní IV.A třídy.

Nejlepší atleti byli vybráni na OKRESNÍ kolo do Valašského Meziříčí, které proběhlo 20.6.2023 a sešlo se tu přes 200 závodníků ze škol celého okresu. Tady se zase ukázalo, jak skvělé sportovce na zuberské škole máme. Celkem 11 medailí cinkalo na krku našim klukům a holkám, když se vraceli unavení, sluncem vyprahlí, ale se šťastným úsměvem na tvářích.                                                                                               A tu zaslouženou zmrzlinu slupli jako malinu….