červen

ATLETICKÝ ČTYŘBOJ 2024 – OKRESNÍ KOLO

image_print

V úterý 21. května 2024 se na atletickém stadionu ve Valašském Meziříčí konalo okresní kolo atletického čtyřboje za účasti rekordního počtu družstev, v jednotlivých kategoriích nastoupilo 11 až 15 družstev ZŠ celého okresu. Zcela jistě rekordní účast byla zapříčiněna nepozváním většiny škol na okresní kolo tradiční atletické soutěže „Pohár rozhlasu“. Z nepochopitelných důvodů se okresní kolo konalo za účasti 3 základních škol okresu, a tak pro většinu škol a jejich atletů byl atletický čtyřboj první a také poslední možností si v tomto školním roce atleticky zasportovat. Naši školu jely reprezentovat 4 závodní družstva – starší žákyně: Vagáčová Tamara, Vojkůvková Vanesa, Andrýsková Tereza (9. A), Křesťanová Sofie, Šimurdová Markéta (8. A), mladší žákyně: Krupová Johana, Švecová Kristýna, Mikulenková Adéla (7. A), Korbová Natálie (7. B), Snozová Martina (6. A), starší žáci: Samuel Kalous, Jakub Juříček, Jan Holčák, Vojtěch Konečný (9. A), Matěj Koleček (8. B) a mladší žáci: Jiří Sváček (7. A), Štěpán Křenek (7. B), Vilém Krupa (6. A), Lukáš Pišček, Lukáš Volný (6. C).

Starší žákyně v konkurenci 11 družstev celého okresu skončily na 3. místě (6 878 bodů) a odvezly si bronzové medaile. Družstvo starších žáků se umístilo ziskem 6 560 bodů ze 13 družstev na 7. místě. Mladší žáci získali 4 420 bodů a skončili z 12 družstev okresu na krásném 3. místě. Stejně jako družstvo starších žákyň se v okresním kole atletického čtyřboje umístilo družstvo mladších žákyň. Získalo 6 266 bodů a umístilo se tak na 3. místě mezi 15 družstvy své kategorie.

Všem atletům naší školy děkujeme za skvělou reprezentaci a přejeme hodně sportovního štěstí v dalších soutěžích.

Mgr. Gabriela Cábová

FOTO ZDE.