Karneval – II. díl
V pátek 27. 2. se ve školní družině 3. a 4. oddělení uskutečnilo karnevalové veselí. Třída a chodba se proměnily v místo plné pohádkových postav, bojovníků, zvířátek a dalších nápaditých kostýmů. Nechyběly oblíbené přehlídky, tance a plno soutěží s drobnými odměnami. Fandilo se tak hlasitě a nadšeně, že nebylo rozeznat, zda hraje hudba nebo jestli fandí celý stadion. O doplnění pořádné dávky energie se postarali skvělí rodiče, kteří připravili chutné a bohaté občerstvení. A i když se dětem domů vůbec nechtělo a nejraději by v karnevalu pokračovaly ještě dál, nezbývá než se začít těšit na příští rok.
Vychovatelky RaD
Zaradovat se můžete tady.
