2015 - 2016

VELIKÉ VELIKONOČNÍ SPANÍ

V pondělí 21.3.2016 se třídy II.A a II.C sešly v 17h ve škole za účelem prožít neobvyklou noc.

V podvečer jsme navštívili Muzeum města Zubří. Paní Erika Ondřejová nás seznámila s historií naší obce a představila nám expozici muzea.

Po návratu do školy nás čekalo nadstandartní občerstvení. Maminky nám připravily řízkovou párty a přidaly chutné dezerty. Maminky, moc děkujeme, jste jedničky. Při  velikonočním tvoření jsme si vyrobili přání s krásným drátěným zápichem. Tajemnou atmosféru nám zajistila děvčata z IX.A – Sára Bambuchová,  Lenka Frýšová, Katka Holčáková,  Sabča Jurajdová, Ester Konkoľová,  Bětka Krůpová, Gabča Kaňáková a Pája Pšenicová . Jejich stezka odvahy byla strašidelná a plná zajímavých úkolů.  Holky, jste super!

Večerní usínání v pyžamkách a s pohádkou proběhlo v pohodové náladě. Děti se vyspaly do růžova a ranní spokojené obličeje druháčků byly odměnou všem, kteří se na akci podíleli.

Mgr. Šárka Ulrychová

Fotky z akce si můžete prohlédnout tady.