2015 - 2016

ÚSPĚCH ZUBERSKÝCH ZEMĚPISCŮ

DSC01838

V pátek 22. dubna 2016 se v Otrokovicích uskutečnilo krajské kolo 21. ročníku zeměpisné soutěže Eurorebus 2016. V rámci korespondenčních kol se do krajského kola probojovali tito žáci: Vojtěch Prstek, Adéla Fiedlerová, Dalibor Novák (družstvo Junior), Tomáš Randýsek, Ondřej Krupa, Dominik Mareda (6.A), Zuzana Šimurdová, Ondřej Hyjánek, Lukáš Goláň (6.B), Natálie Ondřejová, Karolína Macháčková (8.B), Patrik Vašek (9.A), Martin Procházka, Jakub Šimurda, Zuzana Kubelová (9.B). Po zdolání testů a doprovodné zeměpisné soutěži se na krásném 3. místě umístilo družstvo JUNIOR a na 5. místě družstvo třídy 6.B. Obě družstva postupují do celostátního finále, které se uskuteční 6. června 2016 v Praze. Všem žákům děkujeme za úspěšnou reprezentaci školy a postupujícím přejeme hodně štěstí v Praze.

Obrázky z akce najdete zde.