2015 - 2016

ATLETICKÝ ČTYŘBOJ

image_print

DSC02260

Středisko volného času Valašské Meziříčí spolu se ZŠ Vyhlídka zorganizovalo v úterý 17. května 2016 okresní kolo sportovní soutěže atletického čtyřboje základních škol. Naši školu v těchto závodech reprezentovala 4 pětičlenná družstva. Ve velké konkurenci základních škol okresu si naši žáci vedli velmi dobře a i přes chladné a deštivé počasí se umístili na krásných stupních vítězů.

Mladší žáci (Jakub Cibulec, Ondřej Krupa 6.A, Štěpán Janošek 7.A, Jakub Koleček, Boris Bradáč 7.B) ziskem 4 699 b. získali 2. místo a postoupili do krajského kola. Špatným naplánováním AŠSK došlo k tomu, že ve stejný den se konalo krajské kolo atletiky a republikové finále v házené „O novinářský kalamář“. Družstvo mladších žáků se tedy účastnilo házenkářské soutěže.

Mladší žákyně (Agáta Mičolová 6.A, Lea Jurajdová, Eliška Jurajdová, Hana Mikulenková 7.A, Barbora Petřeková 7.B) ziskem 5 899 b. získaly 3. místo v konkurenci 13 škol.

Starší žákyně ve složení Sára Bambuchová, Gabriela Kaňáková, Kateřina Holčáková 9.A, Tereza Palátová, Barbora Hrušková 8.A získaly 6 135 b. a umístily se na 3. místě.

Družstvo starších žáků (Šimon Mizera, Bohdan Mizera, Tony Poláček 9.A, Miroslav Jurášek 9.B, Marián Kala 8.A) v konkurenci 10 škol ziskem 7 920 b. zvítězilo a postoupilo do krajského kola. Ale stejně jako družstvo mladších žáků se dalšího kola neúčastnili, protože 3 členové vítězného družstva jelo reprezentovat Zubří na Česko – slovenský pohár mladších dorostenců v házené.