2017_2018

Zeměpisná olympiáda

V úterý 27. února 2018 se v Rožnově pod Radhoštěm na základní škole Pod Skalkou uskutečnilo okresní kolo zeměpisné olympiády. Do tohoto okresního kola byli z naší školy vysláni 3 žáci v třech kategoriích: Matěj Dořičák (6. B – kategorie 6. tř.), Matěj Melichařík (7.B – kategorie 7. tř.) a Ondřej Hyjánek (8.B – kategorie 8. a 9. tř.). Všichni účastníci olympiády psali 3 testy – práce s atlasem, vědomostní test geografických znalostí bez pomoci atlasu a poslední praktická část. Výsledné počadí okresního kola určovaly výsledky ze všech 3 testů. Nejlépe se dařilo Matěji Melichaříkovi ze třídy 7.B, který se umístil na krásném 3. místě. Podle výsledků v dalších okresních kolech Zlínského kraje se Matěj možná probojuje do krajského kola. Ostatní výsledky: Ondřej Hyjánek (11. místo), Matěj Dořičák (8. místo). Foto ze soutěže zde.

Za krásnou a úspěšnou reprezentaci naší školy děkujeme.

Mgr. Gabriela Cábová