2017_2018

BENEFICE 2018 STONOŽKA

Děti se zase vytáhly

1. benefice pro Stonožku je za námi a podle ohlasů to vypadá, že se líbila. Jeden z našich ranních hostů prohlásil, že si myslel, že jede na nějakou dětskou besídku, ale toto opravdu nečekal. Také paní Běla nešetřila superlativy – a to ani neviděli večerní představení, na kterém se děti opravdu „rozšouply“. To vše je zásluha nejen nadšených dětí, jež konferovaly, hrály, zpívaly, tančily, ale také jako téměř neviditelné myšky pomáhaly v zákulisí, aby vše klaplo, vytvářely výrobky do obchůdku nebo proseděly celou dobu u prodejního pultu, je to i zásluha všech učitelek, vychovatelek, trenérek a trenéra, kteří se jim věnovali a trpělivě s nimi dotahovali všechno do dokonalosti. Všem jim patří velký dík.

Benefice v „číslech“:

1. Na benefici vystupovalo, pomáhalo a prodávalo kolem 200 dětí z I. a II. stupně ZŠ.
  2. Výrobky na prodej připravili žáci 7. – 9. tříd a děti ze Školního klubu.
  3. Zisk z benefice a prodeje výrobků činí 27 630 Kč.
  4. Deváťáci se rozhodli věnovat 10 000 Kč z benefice Damiánku Fabiánovi jako příspěvek na potřebný vozík.
  5. Ještě probíhá prodej DVD – peníze budou připočteny k zisku z benefice a poté zaslány na konto hnutí Na vlastních nohou – Stonožka.

Helena Dufková

Obrázky naleznete zde.