2017_2018

DRUHÝ VÝTVARNÝ ATELIÉR

Přesně po roce jsme se se žáky ZŠ Zubří opět sešli na druhém příměstském výtvarném ateliéru, který probíhal v duchu výtvarných činností. Děti se seznámily s různými výtvarnými technikami, vyzkoušely si svou zručnost a také si zasportovaly.

Abychom dětem tábor ještě obohatily, tak jsme se vydali ve středu na Štramberskou Trúbu.

Poté nás čekala návštěva bazénu ve Frenštátě pod Radhoštěm, tentokrát krytého, protože nám nepřálo počasí. Přesto si to děti příjemně užily.

Abychom si protáhli svá těla, tak celý týden se trénovala přehazovaná, která v pátek vyvrcholila turnajem družstev. Nechybělo vyhodnocení, rozdání medailí a diplomů nejlepším přehazovačům.

Během celého týdne měly děti nachystané dopolední i odpolední svačinky bohaté na vitamíny, které připravovaly paní učitelky. Na oběd se žáci chodili stravovat do nedaleké restaurace. Také byl připraven pravidelný příjem tekutin.

Celý týden se o děti staraly čtyři paní učitelky: Jarka Juříčková, Radka Krůpová, Natka Juříčková a Radka Oravová, které se těší na další již třetí ročník výtvarného příměstského ateliéru.

Foto naleznete zde.