2019_2020

Badatelský klub

Setkání v badatelském klubu, což je novinka všech novinek v naší škole, mají skoro všechna za sebou jeho vybraní členové z 6. ročníku. Prokop, Martin, Natálie, Sam, Karel, Andrea a Dominik se každý týden utkávají s tajemnými zákony přírody a na vlastní kůži zažívají pocity prvních objevitelů z oblasti přírodních věd. Najít živé organismy pod ledem a sněhem, prozkoumat všechny vnitřní orgány ryby při pitvání, na vlastní kůži zažít, jak pracují lidské smysly, odlévat stopy zvířat, likvidovat skvrny od tuku ze svého oblečení, vymodelovat měňavku z vlastně vyrobeného materiálu nebo přelstít gravitaci, to jsou jen některé z úkolů, které stály na počátku každého bádání. A jak to děti zvládly? S elánem, nadšením a geniální kreativitou. Ochutnávka foto zde.