Matematika 6.C

image_print

15.6. -19.6.
Pro tento týden nás čeká opakování za druhé., už koronavirové pololetí. Chválím všech 10 žáků, kteří mi poslali krásné přehledy učiva, zkuste totéž udělat i s pololetím druhým. Z učiva nám chybí pouze kapitola dělitelnost, jinak bychom měli umět vše. Vyfocené  přehledy nahrejte od středy do soboty ZDE a jak jsem zdůrazňovala, zkuste  je udělat stručné:-))
Kdybychom se neviděli, tak vám přeji krásné prázdniny a těším na vás v září. BK

8.6. -12.6.2020 
Protože jsme probrali vše, co jsem naplánovala do vzdálené výuky v letošním školním roce a  v pátek 19.6. definitivně končíme, budeme věnovat poslední 2 týdny opakování. Pro tento týden je to opakování za 1. pololetí. Vezmete si sešit, vypíšete jednotlivé kapitoly nového učiva a ke každému napíšete (narýsujete)  jeden příklad.  Jako nápověda vám může sloužit plán práce ZDE Vypracované pl ofotíte a nahrajete. Formuláře nechám otevřené od čtvrtka do neděle ZDE. Počet listů není omezen.  
On line výuka na téma Povrch a objem 
kvádru  bude jako vždy  ve středu a ve čtvrtek od 9.15 do 10.15. Pokud budete mít nějaké dotazy k opakování, tak je samozřejmě zodpovím.

 

Zde je odkaz na archiv, kde je učivo z předcházejících týdnů.