2021_2022

Stmelovací pobyt 4. tříd v obci Kletné

Ve druhé polovině září vyrazily postupně všechny tři čtvrté třídy naší školy na stmelovací pobyt do táborové základny v obci Kletné. Cílem bylo poznat nové spolužáky a utužit třídní kolektivy.

Celé tři dny děti neopustila dobrá nálada. Sluníčko se sice střídalo s mraky, ale naštěstí ne s dešťovými kapkami. Ke spokojenosti přispělo ubytování a skvělá kuchyně.

Žáci si oblíbili své instruktory, kteří pro ně měli připravený pestrý program. Všichni vzájemně spolupracovali, pomáhali si, učili se naslouchat druhým. Po dlouhé distanční výuce, při níž byly děti často ochuzeny o sociální kontakty, byl tento pobyt pro mnohé z nich velkým obohacením. A dobrodružstvím pro ty, které se ocitly poprvé samy bez blízkosti svých rodičů.

Akce byla přínosná i pro třídní učitelky, které lépe poznaly své nové žáky a stmelovací pobyt zhodnotily jako velmi zdařilý.

První fotky z akce jsou zde