2023_2024

REPRE V 6.A

Repre v 6.A

V pátek 23. června zavítala do naší třídy nezvyklá návštěva a tou byla trojice reprezentantů házené. Žáci do poslední chvíle netušili, co se na ně chystá a už vůbec je asi nenapadllo, že k nám do třídy dorazí světoví hráči Stanislav Kašpárek, Jakub Hrstka a Luky Mořkovský. Celý program začal krátkým představením borců. Dva z nich Kuba Hrstka a Luky Mořkovský dokonce navštěvovali naši základní školu. Po shlédnutí videí s góly následovaly zvídavé dotazy žáků 6.A a 7.A. Vše vyvrcholilo autogramiádou a soutěží ve střelbě z postů na našem školním hřišti. Nejpřesnějším střelcům kluci předali diplomy. Na závěr nemohlo chybět ani společné foto.

Doufáme, že si žáci z této besedy odnesli spoustu poznatků a rad do budoucna, nejen co se házenkářské kariéry týče, ale i osobního života. Ještě jednou děkuji Standovi Kašpárkovi, Kubovi Hrstkovi a Lukymu Mořkovskému, že dorazili a naši žáci mohli vidět své vzory na živo a pobavit se
s nimi.

Ondřej Cabák třídní učitel 6.A

Více obrázků najdete zde.