AKTUALITY / AKTIVITY,  listopad

INOVACE VE VÝUCE – JAK 4 SE PŘEDSTAVUJE

Naše škola se účastní aktivit projektu JAK4 a jednou z nich je tzv. Inovativní výuka. Někteří z ped. pracovníků zvolili cestu digitalizace výuky formou kvalitních materiálů a vybavení.  Například pan učitel Zetek se svojí třídou 7.B pravidelně užívají a nechávají se inspirovat elektronickými interaktivními učebnicemi Vividbooks a jejich užívání pomocí tabletů. Pan učitel Cabák se zase pokouší ozvlášnit výuku dějepisu a zeměpisu u více tříd (na snímku 9.C) pomocí 3D technologie virtuální reality s brýlemi Oculus a s nimi spjatými výukovými aplikacemi a animacemi. Tyto technologie tak přispívají ke zvednutí úrovně naší výuky a mají pro žáky a žákyně motivační charakter spojený i s trochou zábavy.  Fotografie najdete tady.