2017_2018

PRVNÍ VÝTVARNÝ ATELIÉR

Druhý prázdninový týden v červenci se mohly děti navštěvující ZŠ Zubří zúčastnit prvního příměstského ateliéru. Během tohoto týdne si všichni vyrobili spousty krásných výrobků, které si odnesli domů.

Protože prázdniny jsou o sluníčku a vodě, i my jsme se vypravili okoupat do aquaparku ve Frenštátě pod Radhoštěm. Zábava u vody byla spojena s výšlapem a prohlídkou hradu Hukvaldy.

I když se jednalo převážně o výtvarný ateliér, měly děti i dostatek pohybu. Zapojovaly se do sportovních her a soutěží, celý týden trénovaly vybíjenou. Své výkony předvedly v pátek, kdy proběhla soutěž družstev. Vítězové, ale samozřejmě i poražení, se mohli radovat z krásných diplomů a sladkých odměn.

Aby děti neumřely hlady, zajistily paní učitelky dopolední i odpolední svačinky a pitný režim během dne. Chutné obědy nám připravovali v místní restauraci.

Celý týden byl v režii tří paní učitelek : Jarky Juříčkové, Radky Krůpové a Lucie Gašparové. Ty se již nyní těší na příští prázdninový ateliér.

Fotky k prohlédnutí zde.