2017_2018

Dýňování 3.C

Toho pátečního odpoledne se do dveří třetí třídy vkulily dýně i dýněčky a za nimi vykukovaly děti, maminky a nejmenovaný zdroj přísahá, že se tam zjevil dokonce i jakýsi vzácný tatínek:). Během několika chvil dostaly obyčejné dýně neobyčejné obličeje a některým narostly i vlasy. Mezi slupkami a odřezky bylo možno vysledovat i stopové množství drobečků buchet a jednohubek.

Starší děti, které mají obvykle své sourozence na starosti a hlídají je jako oko v hlavě, v důsledku čehož nemají čas na své vylomeniny, se konečně jednou mohly beztrestně vyřádit! Připravily třeťákům stezku odvahy a náramně si to užívaly. Jaké štěstí, že nikdo nezbloudil a nestrávil ztracený a vyděšený ve škole celý víkend!!

Podívejte se tady.

U kávy a čaje se  s úsměvem lehce stěžovalo na náročné učivo i chyby v diktátech…proto se ani dlouho po setmění nikomu nechtělo domů…