2017_2018

Burza SŠ a setkání se zástupci SŠ

V úterý 24.10.2017 se uskutečnila schůzka výchovné poradkyně s rodiči žáků 9. tříd, deváťáky a zástupci SŠ z blízkého i vzdáleného okolí. První část setkání proběhla v jídelně naší školy, kde výchovná poradkyně informovala přítomné rodiče a žáky o všech úskalích přijímacího řízení, přijímacích zkouškách, vyplňování přihlášek a zápisových lístků. Ve druhé části, kdy se všichni přítomní přesunuli do tělocvičny, proběhla již samotná naše Miniburza SŠ. Každý zástupce SŠ měl k dispozici prostor pro  představení své školy, rozdání letáků, pozvánek na dny otevřených dveří. Této akce se zúčastnilo 17 SŠ nejen z Rožnova, Valašského Meziříčí a Vsetína, ale také z Frenštátu, Zlína, Nového Jičína a Oder.

Všem děkuji, že přijali naše pozvání a doufám, že alespoň zčásti jsme pomohli rodičům a deváťákům při jejich nelehkém výběru a rozhodnutí. Prezentace z úterního odpoledne z informacemi k přijímacímu řízení zde: Prezentace – přijímací řízení pro rok 2017-2018

Mgr. Gabriela Cábová