2017_2018

Vernisáž výstavy prací dětí naší školy – Zima, zima všude je …

Zima, zima všude je a Petrohrad přivítal 30. listopadu po dlouhé době zase výstavu výtvarných prací zuberských školáků.

Protože se v minulosti návštěvnost našich výstav pohybovala téměř u bodu mrazu, někteří rodiče moc zájem vidět práce svých dětí asi neměli, přestěhovali jsme se před Vánoci do kostela a zcela takticky vystavovali panely s výkresy tam. Kdo se přišel podívat na betlém, hodil aspoň očkem po obrázcích.

Vernisáž výstavy oživily děti svými vystoupeními, paní Marie Krupová milým průvodním slovem.

Musím poděkovat všem, kdo se na výstavě podíleli – dětem, že se vybudily až k nadlidským výtvarným projevům, paním učitelkám a Jarce Juříčkové, že děti k těmto výkonům dovedly, děvčatům ze 6. B a paní Janušové, že upekly a nazdobily perníčky, a za nádherná vystoupení Adélce Mitášové, Terce Čermákové, Terce Piskořové, Adélce Kolečkové, Toníku Křenkovi, Samíku Kalousovi  a Lukáši Snozovi.

Výstavu bylo možno zhlédnout do 17. 12. 2017 -HD-

Obrázky z vernisáže a ukázky prací dětí naleznete zde.

Ohlasy na výstavu pak naleznete z kopiíí návštěvní knihy zde.