2018_2019

PROJEKTOVÝ DEN 2. STUPNĚ – OSLAVY 100 LET ČSR

Dne 26.10.2018 se po Zubří pohybovali naši žáci v rámci projektového dne uspořádaného v oslavám 100 let vzniku Československa. Akce byla zahájena úvodním ceremoniálem ředitelem školy panem Randýskem a celou, tj. československou, hymnou.  Poté nastala realizace dlouho pečlivě připravovaných aktivit na stanovištích různě rozmístěných po Zubří, kde si naši vyučující přichystali různé tématické celky spojené s ČSR za „svůj“ předmět, děti (vylosovaná smíšená družstva napříč 2.stupněm) zde mohly projevit své vědomosti. Do celkového pořadí se také započítal i výsledný čas, takže i sportovní část  si přišla na své.

I přes zamračenou oblohu bylo počasí příznivé, akce se podařila a byla vyhodnocena takto – výsledky naleznete zde. Děkujeme tímto všem dětem, které se chtěly zůčasnit důstojné oslavy předchůdce našeho dnešního státu a nezůstaly typicky „novočesky“ vypočítavě doma z různých roztodivných důvodů. Ještě více pak děkujeme za přípravu a pomoc všem zúčastněným pedagogickým pracovníkům v čele s paní Jarkou Juříčkovou.

Obrázky z akce naleznete zde.