2018_2019

PROJEKTOVÝ DEN aneb nejsme žádné béčka

V pátek před jarními prázdninami jsme si zpříjemnili pobyt v poloprázdné škole ( třídy typu A byly na soustředění) a z popudu 9.B pod vedením paní učitelky Hýblové jsme uspořádali projektový den. 9.B to celé vymyslela, organizačně zaštítila a nutno říct, že se svého úkolu zhostila výbornou ! Pěkně nám všechno dopředu vysvětlili v tělocvičně, rozdělili nás do družstev a nechali nás putovat poškole, kde na nás měli připravené různé stanoviště spjaté s určitým státem. Třebas Brazílie, Finsko, Irsko Francie a podobně, celkem 11 atrakcí. Šlo o to splnit zadané úkoly, něco vědět být pohyblivý a také si navzájem pomoci a spolupracovat. A hlavně si to užít, protože je to  každopádně lepší než vyučování. Nakonec jsme si v tělocvičně zadali ještě úkol zhudebnění nebo spíš přezpívání námi složené oslavné hymny a pak jsme ji veřejně prezentovali. Po vyhodnocení jsem se spokojeně rozešli na zasloužený odpočinek jarních prázdnin. Nelze říct nic jiného než dobrá práce !

Děkujeme tímto za pomoc, vstřícnost s trpělivost od všech učitelek a učitelů, kteří nám pomohli s organizací.

Za kolektiv pořadatelů Libor Stratílek.

Obrázky ale aj videa naleznete zde.