2018_2019

Rožnovský slavíček zamával křídly

a naše ptactvo v zobáčku si odneslo veliké bohatství. Vlastně mají naši skřivánci poklad v hrdle; za ten byli po právu svým bratrem ve zpěvu oceněni.

V kategorii sólového zpěvu se ZLATĚ blýskla Adéla Mitášová s písničkou Colors of the wind, STŘÍBRNĚ Tereza Čermáková se songem 2002 a BRONZ si vyswingoval Tonda Křenek s klasikou Dítě školou povinné. Ve skupinovém zpěvu byly POZLACENY Ellen Randusová a Iva Kruntorádová s dechberoucím Make you feel my love, POSTŘÍBŘENY Sára Holišová, Viktorka Mizerová, Nicol Korgerová a Nela Minarčíková, které vsadily na něžný dvojhlas Stromy, a BRONZ přinesla Katce Závadové a Káji Žákové Ebenova perlička Tlapky klást potichu.

Veleúspěšnou letku ještě doplnili Terka Jaroňová, Jeremiáš Fojtík, Ivana Divínová, Anička Petřeková, Andrea Minářová a Adéla Hýblová. Milí zpěváčci, za odpoledne plné radosti děkujeme a GRATULUJEME!!

Prvních pár zkouškových fotek je tady, na zbytek a nahrávky se můžeme brzy těšit.