2019_2020

Český jazyk 6.C

Vzdálená výuka – Český jazyk  –  6.C  – Mgr. Šárka Janušová

Milí příznivci a přátelé jazyka českého, bohužel se asi nějakou dobu neuvidíme, a proto budete muset chvíli pracovat doma. V případě jakékoliv nejasnosti mě kontaktujte přes  mailový účet, který mají žáci, nebo školní  zszubri@ro.inext.cz

Starší příspěvky naleznete zde:  Archiv

1. 6. – 21. 6. 2020

Moji milí!

Je tady pro vás poslední týdnové zadání.

Mluvnice

1. Opakování učiva celého ročníku ( učebnice str. 106 ). Zkuste si to alespoň ústně.

Text na str 107 si přečtěte, správné odpovědi si napište do školního sešitu a v září si to společně        zkontrolujeme.

2. Do chytrého sešitu si zapište přehled ze strany 105 Jazykověda.

Ústně si udělejte cv. 1 – 4.

Literatura

Čtěte, čtěte, čtěte i přes prázdniny. Čtenářský deník se zápisy z 6. ročníku budu vybírat hned na začátku září!!!

Sloh

Zopakujte si podle učebnice a sešitu, které slohové útvary jsme letos dělali.

Všechny sešity si schovejte do 7. ročníku!!!!

Přeji vám krásné prázdniny, žádné starosti a hlavně hodně zdraví. Těším se na vás, že se brzy uvidíme!!!!

Šárka Janušová