VV – 6. roč. – Dufková

image_print

Drazí žáci,

teď už si myslím, že se doma vážně nudíte :), takže vám nabízím soutěž Střediska volného času V Rožnově. Téma je Co se děje v trávě. Můžete malovat jarní motivy, brouky, motýly, mláďátka, květiny – nebo všechno dohromady.

Formát A4, technika libovolná (ale pamatujte, co jsme se učili – plné barvy, žádné čárání, pestrá, i když ne pravdivá barevnost…), žádné blešky, ale pořádně velké tvary (čím větší hlavní motivy, tím menší trápení s pozadím).

Výkres na zadní straně podepište celým jménem, napište svůj věk, název práce a e-mailovou adresu rodičů. Pokud v květnu nezačne regulérní škola, doneste mi své práce domů (pro neznalé – bydlím hned za novou školou v oranžovo-žluto-červenohnědé bytovce) a hoďte do poštovní schráky. Nejpozději do 24. května 2020!

Těším se na vaše práce! A samozřejmě i na vás ve škole.

Helena Dufková

 

 

Zdravím vás,

vím, že se musíte učit do důležitějších předmětů, ale kdybyste si chtěli tošku odpočinout od myšlení, namalujte mi (pastelkami, vodovkami… – co máte doma) nějakou krásnou kytici ve váze. Inspirovat se můžete tím, co máte doma, nebo najděte něco na Obrázky Google. Stínujte, hrejte si s barvami a nezapomeňte na pozadí.

Přeji hodně štěstí.

Helena Dufková