2019_2020

INFORMACE VOLITELNÉ PŘEDMĚTY PRO ŠK. ROK 2020/2021

Informace pro zákonné zástupce, sdělení postupu a stažení přihlášky.

Vážení rodiče,

ve školním roce 2020/2021 jsou v souladu s podmínkami danými ve ŠVP ZŠ Zubří žákům nabízeny tyto volitelné předměty:

HÁZENÁ – automaticky pro všechny chlapce ze sportovních tříd 6., 7., 8. a 9. ročníku bez výjimky. Rodiče těchto žáků přiloženou přihlášku do volitelného předmětu nevyplňují a neposílají zpátky do školy.

Nabídka volitelných předmětů pro budoucí žáky 6. a 7. ročníku:

• SPORTOVNÍ HRY
  • DRAMATICKÁ VÝCHOVA
  • KONVERZACE NĚMECKÉHO JAZYKA
  • KONVERZACE ANGLICKÉHO JAZYKA
  • EKOLOGIE

Nabídka volitelných předmětů pro budoucí žáky 8. a 9. ročníku:

• SPORTOVNÍ HRY
  • KONVERZACE ANGLICKÉHO JAZYKA
  • TECHNICKÝ SEMINÁŘ
  • CHEMICKO-BIOLOGICKÝ SEMINÁŘ

O náplni jednotlivých volitelných předmětů se můžete podrobně dočíst ve ŠVP ZŠ Zubří (strana 128 a dál):

Pokud bude po uzavření přihlášek v jednom volitelném předmětu více žáků, než je stanovený maximální počet 17 dětí, přespočetní žáci budou rozřazeni do neobsazených volitelných předmětů losem.

POKYNY PRO RODIČE

• Vyberte se svým potomkem jeden volitelný předmět, o který má největší zájem a ještě jeden náhradní.
  • Vyplňte přihlášku PŘIHLÁŠKA-DO-VOLITELNÉHO-PŘEDMĚTU a odešlete ji na email zszubri@ro.inext.cz , nebo ji doneste vyplněnou a podepsanou do kanceláře školy (pondělí – čtvrtek 8 – 12 hod.).
  • Termín zasílání/odevzdávání přihlášek do volitelných předmětů končí 22. května 2020.