2020_2021

VZDÁLENÁ VÝUKA – INSTRUKCE

Obecné poučení verze paltné pro školní rok 2021/2022:

• Pravidla výuky: Pravidla distanční výuky
  • Organizace výuky :  Školní řád – verze 2021
  • Podrobná zákonná a další legislativní opatření (MŠMT, MV, MZ):  zde
  • Výukové a instruktážní materiály pro uživatele výukových a informačních prostředí ZŠ Zubří: zde
  • Další infomace pro prostředí Office365 získáte zde.
  • Další informace o používání elektronického prostředí školy zvláště se zřetelem na dmSoftware získáte tady.

1. stupeň

Platný rozvrh pro výuku 1.st od …………………..  najdete zde

Zpřesňující informace pro výuku 1.st od …………………. najdete zde

Rodiče žádáme po dobu distanční výuky o komunikaci se svými třídními učiteli především oficiálními elektronickými kanály (dmSoftware a Office365).

2. stupeň

Platný rozvrh pro výuku 2.st od …………………..  najdete zde

Zpřesňující informace pro výuku 2.st od …………………. najdete zde

Další informace obdržíte nebo si vyžádejte u svého třídního učitele pro záležitosti třídy. Preferujte on-line komunikaci – e-mail Office365, dmsoftware. Děti a vyučující jsou v kontaktu přes Office365, dětem bude znám rozvrh, který určuje tempo, způsob a časové vymezení výuky !