2018_2019

Burza střední škol na naší škole

V úterý 23. října 2018 se na naší škole od 16.00 hod. uskutečnila schůzka s rodiči vycházejících žáků, na které byly výchovnou poradkyní Mgr. Gabrielou Cábovou předány informace k přijímacímu řízení, jednotným přijímacím zkouškám, vyplňování přihlášek a další důležité informace k přijetí žáka a žákyně naší školy na střední školu. Součástí těchto schůzek byla i tzv. Burza škol. V letošním roce se do tělocvičny naší školy sjelo 14 zástupců střední škol z blízkého i vzdálenějšího okolí. Nabídli rodičům a žákům letáčky, informace k přijímacímu řízení na jejich škole, pozvánky na dny otevřených dveří. Pozvánku do Zubří přijaly tyto střední školy: Integrovaná střední škola a Centrum odborné přípravy ValMez, Obchodní akademie ValMez, Střední průmyslová škola stavební ValMez, Střední uměleckoprůmyslová škola sklářská ValMez, Střední škola informatiky, elektrotechniky a řemesel Rožnov, Střední zemědělská a přírodovědná škola Rožnov, Gymnázium Rožnov, Střední odborná škola Josefa Sousedíka Vsetín, Střední škola Kostka Vsetín, Střední průmyslová škola strojnická Vsetín, Hotelová škola Frenštát, Mendelova škola Nový Jičín, Střední zdravotnická škola Hranice a Střední pedagogická škola Odry.

Fotografie ze setkání zde.