2018_2019

Mnohočetné lehké předvánoční pochrupování

image_print

a jedno pravé chrápání

Třeťáci opět prokázali svůj odvážný smysl pro pospolitost a dali si sraz v pondělí odpoledne ve škole. Vybalili své spací potřeby (nejdůležitější je plyšák a jídlo) a zvědavě běželi za naší skvělou,  vždy dobře naloženou, tvořivou Jarkou na novou školu. S ní vesele enkaustikovali a radovali se při pohledu na tajemné, přímo magické obrázky. Většinou se nepohybují tak pomalu a opatrně jako s těmito poklady:).

Ve svých třídách absolvovali pár polštářových bitev, pyžamovou přehlídku, mlaskavé sousedské ochutnávání, pohádku, společenské hry všeho druhu a převalování, přesýpání, přeskládávání, funění a chichotání…no, ráno přišlo, aniž by ho kdo očekával (dokonce s kohoutím kokrháním). A za odměnu jim napadl sníh! Aby se předešlo zbytečnému pospávání v lavicích, přes kopec vydali se (za mihotu sněhových koulí) do rožnovské svíčkárny. Okouzleně hleděli už před dveřmi na obří adventní věnec, ohřáli si nad ním zmrzlé ruce, aby pak mohli nakupovat, do dílny nakukovat a do barvy namáčet své malé svíčky.

U oběda už skoro spali…ale komu to vadilo?

Podívat se můžete tady.