2018_2019

OKRSKOVÉ KOLO VE VYBÍJENÉ MLADŠÍCH ŽÁKYŇ

Ve čtvrtek 6. prosince 2018 se na základní škole 5. květen v Rožnově pod Radhoštěm konalo okrskové kolo ve vybíjené mladších žákyň. Okrskového kola se zúčastnilo 7 družstev základních škol: ZŠ 5. květen, ZŠ Pod Skalkou, ZŠ Sedmikráska, ZŠ Videčská, ZŠ Hutisko Solanec, Gymnázium Rožnov a ZŠ Zubří. Hrálo se ve dvou skupinách, naše družstvo postoupilo do finálové skupiny, kde se hrálo o medailové umístění. Dvakrát prohrou jen o 1 bod skončila děvčata nakonec na neoblíbeném 4.místě. Ale i tak si zaslouží poděkování za pěknou reprezentaci naší školy.

Družstvo mladších žákyň tvořily tyto vybíjenkářky: 7.A – Mičolová Nela, Brunová Štěpánka, Skýpalová Adéla, Lajgotová Kateřina, Nečyporuková Taťána, Ondruchová Lucie, Mizerová Tereza; 6.A – Macečková Lucie, Červená Pavlína, Fiedlerová Nela; 6.B – Divínová Iva, Dořičáková Michaela.

Foto z vybíjené zde.

Mgr. Gabriela Cábová