2018_2019

ZUBRWOOD aneb Filmový svět naruby

Žáci dramatické výchovy a kroužku 2. stupně pod vedením p. uč. Kateřiny Gazdové zahráli veřejnosti i žákům a učitelům další autorskou hru. Po půlročním vymýšlení a dvouměsíčním zkoušení vznikl příběh plný filmových a pohádkových postav, jejichž pásky se zamotaly do sebe. To se zalíbilo zlé ženštině, která chtěla řídit svůj filmový svět. Ovšem netušila, že ve světě lidí se objeví tři nebojácné teenagerky, které se nejen dostanou za filmovou bránu, jejíhož strážce ženština uspala, ale že také pomocí společné síly s kladnými postavami  její nadvládu nad filmovým světem přemůžou. 34 mladých herců ze 6.-9. tříd tento příběh s písničkami a tancem 4x předvedlo v Klubu Zubří. Pokud jste představení neviděli, podívejte se na foto zde, v kanceláři školy je také k dispozici DVD.