2016_2017

Celostátní finále zeměpisné soutěže Eurorebus 2017

V pondělí 6. června 2017 se 2 žáci naší školy Zuzana Šimurdová a Ondřej Hyjánek (oba ze třídy 7.B) účastnili celostátního finále zeměpisné soutěže Eurorebus 2017. Při účasti skoro 800 zeměpisců z celé ČR byl už velký úspěch postup do tohoto finále (moderátoři již v úvodním slovu pražského finále spočítali, že do celé této korespondenční soutěže se přihlásilo kolem 25 tisíc malých zeměpisců a do krajských kol se probojovalo kolem 4 500 žáků a studentů. Postoupit tedy z krajského kola do celostátního je již pořádný úspěch. V kategorii ZŠ 01 postoupilo do Prahy 54 „eurorébusářů“. Ondřej Hyjánek se umístil na krásném 24. místě a Zuzana Šimurdová na 29. místě. Oběma žákům děkujeme za krásnou reprezentaci naší školy a přejeme hodně úspěchů v dalších vědomostních soutěžích.
(GC)