2019_2020

Přírodopis – 9.A, B – Gybas – ARCHÍV

Srdečně zdravím,

vkládám vám zde prezentaci týkající se biotických složek životního prostředí – pojem jedinec, populace, společenstvo, biom

Přeji pohodový zbytek školního roku,

Srdečně zdravím,

předem chci moc poděkovat všem, kteří si udělali čas a poslali mi vypracované úkoly. Ode dneška vám již nebudu dávat žádné úkoly, které byste mi zpětně posílali, ale vložím vám zde prezentaci, kterou můžete zároveň brát jako zápis do sešitu – nechám ale zcela na vašem uvážení, jestli si prezentaci otevřete a prostudujete, a stejně tak, i zda si pořídíte zápis.

Do konce školního roku vám pak ještě pošlu několik prezentací týkající se ekologie a vzniku a utváření Země.

Přeju vám moc, ať se vám splní vaše přání a dostanete na školu a děláte to, co vás opravdu baví. Těm, kteří již byli přijati, tak blahopřeju.

Krásný zbytek školního roku,

Zdravím,

rozsah probíraného učiva pro období od 4. do 10. května

Předpokládám, že se ke standardní výuce už bohužel nejspíš do konce školního roku nevrátíme a proto jsem vám zde vložil i zápisy do hodin, které si můžete zapsat.

Zatím to vypadá tak, že od 11. května budete mít možnost jít do školy a připravovat se na přijímačky. Pokud by se chtěl někdo setkat v průběhu května nebo června a probrat nové věci nebo zopakovat ty staré, například z chemie, tak mi prosím napište a určitě se spolu domluvíme.

Veškeré informace potřebné k vyplnění pracovního listu najdete v powerpointové prezentaci.

Vyplněné pracovní listy prosím zasílejte do 17. května. Pokud budete mít jakýkoliv problém, tak neváhejte a ozvěte se.

Pěkné jaro,

rozsah učiva odpovídá 2 vyučovacím hodinám, tj. pro období 20. – 26. dubna

zde přikládám studijní materiály:

zde odkazy na video:

Prosím o zaslání vyplněného pracovního listu do 30. dubna na stejnou emailovou adresu, kterou jste používali jako doposud. V případě, že byste mi to nestihli poslat do uvedeného data, tak se nic neděje – budu rád když mi to pošlete i později.

Pokud byste chtěli s něčím poradit, tak se prosím neváhejte na mě obrátit – můžete mě klidně kontaktovat i na mobil: 735 28 44 71 – udělám si na vás vždycky čas

Děkuji všem, kteří si udělali čas a poslali mi vypracované úkoly

Přeji vám pohodové jaro,

Srdečně zdravím,

prosím o stažení powerpointových prezentací (studijních materiálů) do přírodopisu  – později s nimi budeme ve škole pracovat.

Samozřejmě budu rád, pokud si uděláte čas a projdete si prezentace – neobsahují žádné úkoly k vypracování.

odkazy na prezentace zde:

Přírodopis
Ekologie 9. tř. – podmínky života – světlo

Ekologie 9. tř. – podmínky života – teplo

Opakování: genetika + ekologie (životní prostředí) – pracovní list, viz odkaz: Přírodopis – ekologie

odkaz na powerpointové prezentace:
základy genetiky

Ekologie 9. tř.